Pierwszy sklep & Other Stories na Pomorzu otworzy się w Forum Gdańsk

Wielofunkcyjny kompleks Forum Gdańsk wzbogacił się o kolejną markę szwedzkiej grupy H&M – & Other Stories. To świetna wiadomość dla mieszkańców Trójmiasta i całego regionu, ponieważ do tej pory była ona obecna tylko w Warszawie. Grupa H&M to jeden z kluczowych najemców Forum Gdańsk.

„& Other Stories to kolejna topowa marka, która wybrała Forum Gdańsk na lokalizację swojego pierwszego sklepu w Gdańsku. Ponadto będzie to dopiero jej drugi lokal w całej Polsce. To dowód na to, że nasza inwestycja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród najemców” – powiedziała Małgorzata Słowik, dyrektor działu leasingu Multi Poland.

„Ogromnie cieszy nas fakt otwarcia sklepu w Gdańsku, a także, perspektywa stania się częścią niezwykłej atmosfery tego miasta. Z radością myślimy o powitaniu wiosny w Polsce i poznaniu naszych klientek z Trójmiasta” – powiedział Samuel Fernström, Dyrektor Generalny & Other Stories.

Marka & Other Stories powstała w marcu 2013 i oferuje kobietom szeroki wybór butów, torebek, akcesoriów, kosmetyków oraz odzieży. W atelier w Paryżu, Sztokholmie i Los Angeles powstają różnorodne kolekcje mody damskiej i kosmetyków, projektowane z wielką dbałością o szczegóły i jakość w przystępnej cenie. W Polsce & Other Stories otworzyło swój pierwszy sklep w listopadzie 2016 roku w Warszawie. W Forum Gdańsk marka wynajęła dwupoziomowy lokal (wejścia z poziomu 0 i +1) o łącznej powierzchni ponad 900 m2.