Forum Gdańsk
Open today 9:00 AM – 9:00 PM
Forum Gdańsk
Open today 9:00 AM – 9:00 PM

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FORUM CLUB

Czym jest FORUM CLUB?

Aplikacja Forum Club to nowy program lojalnościowy, w którym możesz zdobyć ekskluzywne nagrody i skorzystać ze specjalnych ofert oraz zniżek. Wystarczy robić zakupy z użyciem aplikacji. Nie musisz więcej pamiętać o promocjach, bądź tracić czasu na szukanie najlepszych okazji w internecie. Zarejestruj się już dziś i zdobywaj nagrody za zakupy w Forum Gdańsk!

Nagrody za zakupy!

Członkostwo w FORUM Club to same korzyści. Wystarczy, że zarejestrujesz się w aplikacji, a my będziemy nagradzać Cię za każdym razem, gdy robisz zakupy w FORUM Gdańsk. Co więcej, swoją pierwszą nagrodę otrzymasz tuż po rejestracji konta! Im więcej aktywności w aplikacji wykonasz, im więcej robisz u nas zakupów, tym więcej nagród zdobędziesz. Dostępne nagrody oraz wymagane progi kwotowe do ich zdobycia możesz sprawdzić w aplikacji na specjalnie przygotowanych kuponach. Wystarczy dokonać zakupu za określoną kwotę, żeby zdobyć wybraną nagrodę. Wystarczy tylko zarejestrować w pełni konto i robić zakupy w FORUM Gdańsk!

Jak to działa?

WAŻNE: Żeby móc korzystać z systemu nagród konieczne jest połączenie Twojego konta bankowego z aplikacją. Pamiętaj, że dzięki odpowiedniej certyfikacji i połączeniu API jest to w pełni bezpieczna procedura – o czym możesz przeczytać w zakładce z FAQ.

Masz pytania?

Tutaj znajdziesz na nie odpowiedzi