Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY FORUM CLUB

Czym jest FORUM CLUB?

Aplikacja Forum Club to nowy program lojalnościowy, w którym możesz zdobyć ekskluzywne nagrody i skorzystać ze specjalnych ofert oraz zniżek. Wystarczy robić zakupy z użyciem aplikacji. Nie musisz więcej pamiętać o promocjach, bądź tracić czasu na szukanie najlepszych okazji w internecie.

Zarejestruj się już dziś i zdobywaj nagrody za zakupy w Forum Gdańsk!

Nagrody za zakupy!

Członkostwo w FORUM Club to same korzyści. Wystarczy, że zarejestrujesz się w aplikacji, a my będziemy nagradzać Cię za każdym razem, gdy robisz zakupy w FORUM Gdańsk. Co więcej, swoją pierwszą nagrodę otrzymasz tuż po rejestracji konta! Im więcej aktywności w aplikacji wykonasz, im więcej robisz u nas zakupów, tym więcej nagród zdobędziesz. Dostępne nagrody oraz wymagane progi kwotowe do ich zdobycia możesz sprawdzić w aplikacji na specjalnie przygotowanych kuponach. Wystarczy dokonać zakupu za określoną kwotę, żeby zdobyć wybraną nagrodę. Wystarczy tylko zarejestrować w pełni konto i robić zakupy w FORUM Gdańsk!

Jak to działa?

1) Wejdź na stronę sklepu z aplikacjami odpowiedniego dla systemu operacyjnego Twojego smartfona lub skorzystaj z poniższych kodów QR

2) Zarejestruj się wpisując swoje dane personalne

3) Połącz swój bank z aplikacją

4) Rób zakupy kartą płatniczą i zdobywaj nagrody!

Nie musisz skanować paragonów, manualnie rejestrować zakupów czy pokazywać aplikacji przy kasie. Dzięki podłączeniu konta bankowego Twoja karta płatnicza staje się kartą lojalnościową, a aplikacja automatycznie rejestruje Twoje zakupy na terenie FORUM Gdańsk i poinformuje Cię o osiągnięciu progu upoważniającego do odbioru nagrody.

WAŻNE: Żeby móc korzystać z systemu nagród konieczne jest połączenie Twojego konta bankowego z aplikacją. Pamiętaj, że dzięki odpowiedniej certyfikacji i połączeniu API jest to w pełni bezpieczna procedura – o czym możesz przeczytać w zakładce z FAQ.

Masz pytania?

Tutaj znajdziesz na nie odpowiedzi