Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00
27
listopada
2020
piątek
09:00

FORUM GDAŃSK Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA SAFEGUARD!

FORUM GDAŃSK Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA SAFEGUARD!

Jesteśmy gotowi na ponowne otwarcie i bezpieczne zakupy naszych klientów! Forum Gdańsk otrzymało certyfikat SafeGuard, dodatkowo potwierdzający utrzymanie wymogów zarówno prawnych jak i sanitarnych związanych z COVID-19.

Zdrowie, życie oraz bezpieczeństwo sanitarno-higieniczne naszych pracowników i klientów jest dla nas najważniejsze. Od początku walki z epidemią stawiamy na ponadstandardowe rozwiązania w tym zakresie. Zainwestowaliśmy ogromne środki na utrzymanie reżimu sanitarnego oraz wdrożyliśmy procedury, które na bieżąco aktualizujemy.

Wystąpiliśmy do światowego lidera certyfikacji - Bureau Veritas z wnioskiem o przeprowadzenie audytu w zakresie bezpieczeństwa. Eksperci pobrali próbki z klamek, poręczy, przycisków wind oraz z innych wspólnych powierzchni dotykowych i toalet. Badania laboratoryjne na obecność śladów wirusa SARS-CoV-2 były negatywne, co potwierdza rygorystyczne przestrzeganie procedur i skutkuje zmniejszeniem ryzyka rozprzestrzeniania się infekcji drogą kontaktową. Robimy wszystko, by osoby przebywające w FORUM Gdańsk czuły się bezpiecznie.

Przypominamy, że na terenie centrum handlowego należy stosować się do wytycznych i oznaczeń, myć i dezynfekować ręce oraz zasłaniać nos i usta.

Robiąc zakupy - dbajmy o siebie o innych!