Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 09:00 – 21:00
02
września
2018
niedziela
22:00

Weekend Zniżek z Avanti i Logo

Weekend Zniżek z Avanti i Logo

Już w najbliższy weekend - w dniach 31 sierpnia – 2 września br. Forum Gdańsk oraz Redakcja „Avanti” zapraszają na Weekend Zniżek! Forum Gdańsk jest jedynym oficjalnym partnerem akcji w Trójmieście. We wrześniowym numerze Avanti i Logo znajdziecie ponad 250 kuponów rabatowych uprawniających do zniżek aż do -70%. To doskonała okazja do uzupełnienia szafy w Nowe Kolekcje. Rabaty obowiązują na obuwie, kosmetyki, akcesoria i wyposażenie wnętrz. Kup swój magazyn i zrób zakupy z super rabatami!

– Lato nieubłaganie zbliża się do końca, ale dobra wiadomość jest taka, że otwiera się nowy sezon w modzie, a w nim mnóstwo możliwości nie tylko dla fashionistek. Nasze stylistki nie próżnowały podczas wakacji i przygotowały dla Was świetne, niezwykle różnorodne, nowatorskie, czasem zaskakujące stylizacje – pisze we wstępie do najnowszego numeru Marta Kulczycka, redaktor naczelna „Avanti”.

Tematem miesiąca we wrześniowym wydaniu są motywy zwierzęce – redakcja podpowiada, jak oswoić ten mocny trend i przedstawia aż 19 pełnych zestawów. W numerze znalazł się też inny modowy evergreen – denim: w damsko-męskiej sesji pokazane zostały dżinsowe kurtki, koszule, spódnice, spodnie i ogrodniczki. Wrzesień to dla wielu osób czas, by się zmobilizować i ruszyć na salę ćwiczeń, dlatego redakcja „Avanti” proponuje w najnowszym wydaniu zestawy sportowe z najnowocześniejszych technicznych tkanin oraz mnóstwo przydatnych akcesoriów. W dziale „Uroda” czytelniczki „Avanti” znajdą m.in. test peelingów do twarzy, porady, jak pielęgnować włosy oraz nieco awangardowy czerwony makijaż.