Forum Gdańsk
Forum Gdańsk
23
kwietnia
czwartek
09:00

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Klienci, w związku z wprowadzeniem przez Ministra Zdrowia rozporządzenia o stanie epidemii z dnia 20 marca 2020 oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii większość lokali w Forum Gdańsk pozostaje zamknięta.

Zgodnie z rozporządzeniem otwarte mogą być wybrane sklepy, takie jak: sklepy spożywcze, drogerie, apteki oraz świadczone mogą być niektóre usługi. Zmianie ulegają również godziny funkcjonowania tych punktów.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu będziemy informować na bieżąco na naszym profilu facebook: https://www.facebook.com/forumgdansk/
 

Pamiętajcie o aktualnie obowiązujacych zasadach funkcjonowania.

ZASŁANIANIE UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH
Niezmiennie obowiązuje nakaz noszenie maseczek lub innego rodzaju zasłanianie ust i nosa. Zapis ten obowiązuje do odwołania.

 

LICZBA KLIENTÓW W SKLEPIE
Ograniczenie dotyczy liczby klientów przebywających w jednym czasie na terenie sklepu. Do każdego sklepu o powierzchni powyżej 100 metrów kwadratowych może wejść jedna osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni. W przypadku sklepów o powierzchni poniżej 100 metrów kwadratowych (a także do każdego lokalu usługowego) może wejść maksymalnie tyle osób, ile wynosi liczba wszystkich kas lub punktów płatniczych pomnożona przez 4. To znaczy, że jeśli w sklepie jest 5 kas, to w jednym momencie na terenie sklepu może przebywać 20 klientów.

 

GODZINY DLA SENIORÓW
Aktualnie obowiązują od poniedziałki do piątku. W godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.

 

ODLEGŁOŚĆ POMIĘDZY OSOBAMI
W trakcie zakupów i przemieszczania się obowiązuję konieczność utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między klientami. Wyłączeni z tego obowiązku są:

  • - rodzice / opiekunowie z dziećmi wymagającymi opieki (do 13 roku życia),
  • - osoby niepełnosprawne, niemogące się samodzielnie poruszać, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz ich opiekunowie.

Wielkie Otwarcie Cocktail&Tapas Bar JUNGLA

Poprzednie
wydarzenie

29 luty

18:00

Powrót do kalendarium

GODZINY OTWARCIA FORUM GDAŃSK

Kolejne
wydarzenie

5 czerwiec

09:00