Forum Gdańsk
Forum Gdańsk
4
maja
poniedziałek
09:00

HELLO GDANSK! 

Szanowni Klienci, w związku z wprowadzeniem przez Ministra Zdrowia rozporządzenia o stanie epidemii z dnia 20 marca 2020 oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w Forum Gdańsk ponownie zostają otwarte kolejne punkty usługowe i handlowe – w zakresie i stopniu określonym rozporządzeniem.

Zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem można korzystać z pełnej oferty gastronomicznej lokali z konsumpcją w strefie restauracyjnej FORUM Smaku oraz usług fryzjerskich i kosmetycznych. Tym samym spożywanie jakichkolwiek posiłków oraz innych produktów dozwolone jest tylko w strefie restauracyjnej FORUM Smaku.

Otwarte są salony odzieżowe, obuwnicze oraz sklepy z elektroniką, sprzętem sportowym czy z kosmetykami. Pełną ofertę świadczą również sklepy spożywcze, drogerie oraz apteki. Stoiska handlowe w formie tzw. wysp działają z zastrzeżeniem przestrzegania dodatkowych zabezpieczeń. Wznowiona zostaje działalność kina (szczegółowe informacje na stronie kina Helios), siłowni, placu zabaw oraz placówek biur podróży.

Forum Gdańsk będzie czynne w godzinach 9:00-22:00 z zachowaniem pełnych wymogów bezpieczeństwa, ale ze względów organizacyjnych niektóre sklepy i punktu usługowe mogę mieć indywidualne godziny otwarcia.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu będziemy informować na bieżąco na naszym profilu facebook: https://www.facebook.com/forumgdansk/

Pamiętajcie o aktualnie obowiązujących zasadach funkcjonowania, które gwarantują bezpieczeństwo zakupów wszystkim przebywającym w Forum Gdańsk.

ODLEGŁOŚĆ POMIĘDZY OSOBAMI
W trakcie zakupów i przemieszczania się obowiązuję konieczność utrzymania co najmniej 1,5 m odległości między klientami – dla ułatwienia komunikacji oznakowane zostały ciągi komunikacyjne oraz przestrzenie użytkowe. Wyłączeni z tego obowiązku są rodzice i opiekunowie z dziećmi wymagającymi opieki (do 13 roku życia) oraz osoby niepełnosprawne, niemogące się samodzielnie poruszać, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz ich opiekunowie.

OGRANICZENIE DOTYCZĄCE LICZBY KLIENTÓW W SKLEPIE
Nie obowiązuje już ograniczenie dotyczy liczby klientów przebywających w jednym czasie na terenie sklepu. Klienci są jednak zobowiązani do zachowania tzw. 1,5 m dystansu społecznego, który zepwnia bezpieczeństwo zakupów.

PRZEBYWANIE W STREFIE RESTAURACYJNEJ FORUM SMAKU

Kolejny etap znoszenia obostrzeń oznacza zdjęcie limitów dotyczących liczby osób korzystających ze strefy restauracyjnej FORUM Smaku. Zachowane zostały natomiast odpowiednie odległości pomiędzy stolikami a klienci zanim usiądą do stolika muszą zasłaniać usta i nos oraz przestrzegać wytycznych dotyczących higieny sanitarnej.

ZASŁANIANIE UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH
Niezmiennie obowiązuje nakaz noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłanianie ust i nosa. Zapis ten obowiązuje do odwołania. Maseczki na terenie Forum Gdańsk są możliwe do kupienia m.in. w drogerii Super-Pharm.

ZAKŁADANIE RĘKAWICZEK JEDNORAZOWYCH
W trakcie zakupów konieczne jest zakładanie rękawiczek jednorazowych. Nakaz ten dotyczy zakupów w sklepach oraz puntach usługowych i handlowych w formie tzw. wysp zlokalizowanych na pasażu centrum.

ZACHOWANIE NA PARKINGU
Na parkingu wskazane jest parkowanie na co drugim miejscu parkingowym, a jeżeli to nie jest możliwe to zachowanie dystansu od innych klientów w trakcie wysiadania lub wsiadania do auta.

ZACHOWANIE SZCZEGÓLNYCH WARUNKÓW OSTROŻNOŚCI
Forum Gdańsk podjęło wszelkie działania i wdrożyło zalecane procedury, żeby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim klientom i pracownikom przebywającym na terenie centrum – uwzględniając m.in. organizację ciągów komunikacyjnych, dostęp do środków czystości oraz odpowiednie oznaczenia i wytyczne w przestrzeni użytkowej.

Zwracamy się zatem do Państwa o zachowanie szczególnych warunków ostrożności, dostosowanie się do wytycznych i oznaczeń oraz możliwe częste mycie i dezynfekowania rąk.

 

ROBIĄC ZAKUPY ZADBAJ O SIEBIE I INNYCH!


FORUM GDAŃSK - godziny otwarcia

Poprzednie
wydarzenie

23 kwiecień

09:00

Powrót do kalendarium

GODZINY OTWARCIA FORUM GDAŃSK

Kolejne
wydarzenie

5 czerwiec

09:00