Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
10
października
czwartek
18:30

Kino Kobiet w Helios!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

FILM WIECZORU:
10 października 2019 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami! Co na ekranie? „Ślicznotki” - Widowisko z popularną piosenkarką Jennifer Lopez, która w tym filmie jest prawdziwym wulkanem energii i tworzy znakomitą kreację, na długo pozostaje w pamięci po zakończeniu filmu.

Gwarantujemy niezapomniane emocje w babskim towarzystwie!

MOTYW WIECZORU:
W październiku jest Światowy dzień Onkologii i Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Jak wiecie różowa wstążka jest symbolem profilaktyki i walki z rakiem piersi. Motywem wieczoru będzie róż! Ubierzmy się więc całe na różowo. Okażmy solidarność na 200%.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Dziewczyny, widzimy się 10 października!


Godziny otwarcia FORUM 15 sierpnia

Poprzednie
wydarzenie

15 czwartek

09:00

Powrót do kalendarium

PIKNIK WYŚCIG PO ZDROWIE W FORUM GDAŃSK!

Kolejne
wydarzenie

28 sobota

10:00