Forum Gdańsk
Forum Gdańsk
26
września
sobota
11:00

ZACZYTANY PIOTR WITKOWSKI W FORUM GDAŃSK

Już w najbliższą sobotę, 26 września w godz. 11:00-14:00, odbędzie się wspólne czytanie książek z ambasadorem Fundacji Zaczytani Org - Piotrem Witkowskim. Jak wiemy z doświadczenia – będzie to dzień pełen emocji oraz czytelniczych wydarzeń. Wyszkoleni bajkoedukatorzy zaproszą dzieci do wspólnego czytania bajek oraz omawiania ich. Nie zabraknie ćwiczeń rozwijających wyobraźnię młodych ludzi. Spotykamy się punktualnie o godz. 11:00 na Mostku Historycznym i zajmujemy wolne miejsca.

Program wydarzenia [11:00-14:00]:

  • spotkanie z zaczytanym Puchaczem
  • premiera nowej bajki edukacyjnej
  • quiz książkowy dla dzieci (z nagrodami!)
  • zaczytana strefa relaksu dla dorosłych
  • zaczytana strefa relaksu dla dzieci


Bajkoterapia prowadzona przez Piotra Witkowskiego ambasadora Fundacji Zaczytani.org zachowaniem wszelkich zabezpieczeń sanitarnych, dlatego zadbaj o siebie i innych.

Przez cały czas trwania eventu prowadzona będzie zbiórka książek, które trafią między innymi dla pacjentów polskich szpitali. Przy okazji możecie zobaczyć wystawę Zaczytanych Ławek, które zostały ustawione wzdłuż Kanału Raduni przed wejściem do Forum Gdańsk.

Jesteś fanem projektu Zaczytani.org? To przyłącz się do wielkiej zbiórki książek dla dzieci, które przebywają w placówkach medycznych na terenie całej Polski. Jako partner lokalny akcji dajemy Ci możliwość wsparcia tej inicjatywy i przekazanie książek na rzecz Fundacji Zaczytani.org. Dołącz do grona takich osób jak Katarzyna Pakosińska, Anna Dereszowska, Mateusz Damięcki, Julia Kamińska czy Piotr Witkowski, którzy wspierają tę akcję od samego początku. Książki dla dzieci możecie przynosić do Punktu Informacyjnego, który zlokalizowany jest na pierwszym piętrze.  Pamiętajcie o reżimie sanitarnym i zasadach higieny! Zbiórka trwa do 11 października! 


Wystawa z okazji 75 lecia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku

Poprzednie
wydarzenie

31 lipiec

22:00

Powrót do kalendarium

Zaczytani w Forum Gdańsk

Kolejne
wydarzenie

11 październik

09:00