Forum Gdańsk
Forum Gdańsk
24
stycznia
piątek
13:00

ZIMOWE FERIE W KINIE HELIOS!

Jeszcze do piątku 24 stycznia możecie wspólnie z dziećmi spędzić aktywnie czas w kinie Helios! Zapraszamy na specjalne seanse i atrakcji, które realizowane są w holu kina. Codziennie w godzinach 10:00-13:00 przygotowaliśmy program zajęć pełen niespodzianek, wśród których znajdą się zabawy kreatywno-artystyczne, malowanie buziek, skręcanie balonowych cudaków czy też eksperymenty chemiczne. Mam też dla Was ofertę specjalną dla grup zorganizowanych – szczegóły poniżej.

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH:
Kino Helios to doskonała alternatywa na chłodne, zimowe dni. Pragniemy zaprosić grupy zorganizowane na wycieczkę do kina. Z przyjemnością informujemy, iż możemy dostosować się do Państwa oczekiwań i zorganizować seans filmowy w dogodnym dla Państwa terminie. Cena biletu grupowego wynosi 13 zł/osoby na seanse 2D. W ramach oferty oferujemy bezpłatne bilety dla opiekunów grup, w ilości dostosowanej do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do rezerwacji grupowej pod numerem telefonu: 722 382 348 oraz pod adresem mailowym: paulina.kowalik@helios.pl

 


Kino Kobiet w Helios Forum Gdańsk

Poprzednie
wydarzenie

16 czwartek

18:30

Powrót do kalendarium

DARMOWE WARSZTATY KAWOWE W ETNO CAFÉ

Kolejne
wydarzenie

26 niedziela

12:00