Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
29
maja
wtorek
09:00

Zostań bohaterem z TK Maxx!

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka do wszystkich sklepów TK Maxx trafiła nowa, charytatywna kolekcja wyjątkowych gadżetów zaprojektowanych przez markę BIZUU. Dochód z jej sprzedaży* przekazany zostanie na wsparcie podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.
Seria charytatywnych gadżetów odwołuje się do bohaterstwa tych wszystkich, którzy niosą pomoc. Sprzedawane we wszystkich sklepach TK Maxx charytatywne przypinki mają kształt serca i gwiazdki, a ich kolorystyka nawiązuje do typowo bohaterskich barw! Oprócz przypinek (koszt 4.99 zł), do sprzedaży trafiły również bohaterskie bandanki (koszt 12.99 zł).

Dodatkowo, przy kasach w okresie od 15 maja do 3 czerwca, znajdą się specjalne puszki, do których można wrzucać pieniądze, które wesprą inicjatywę.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest programem, który pomaga dzieciom z trudnościami w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron. Dzięki skutecznym działaniom, przeprowadza swoich podopiecznych od porażki w szkole do sukcesu w życiu.

Uwaga! W dniach 2-3 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce zaplanowaliśmy dla dzieci wyjątkowe atrakcje.


Pierwszy weekend z Forum!

Poprzednie
wydarzenie

26 maj

09:00

Powrót do kalendarium

Dzień dziecka z FORUM Wyobraźni!

Kolejne
wydarzenie

1 czerwiec

12:00